• Manavgat Nehri Yakınındaki Oteller
  •  

Manavgat Nehri Yakınındaki Oteller

Otelleri Göster >
Manavgat Nehri Yakınındaki Oteller Manavgat Nehri Otelleri

Türkiye’nin doğal güzellikleri arasında bulunan Manavgat Nehri, hem büyüleyici güzelliğiyle hem de çevresinde bulunan keşif noktalarıyla hafızalarınızda büyük bir yer edinecek.

Antalya’da bulunan ve yıl içerisinde birçok turistin ziyaretine uğrayan Manavgat Nehri, tek kaynaktan beslenen sayılı akarsulardan biridir. Nehirde birçok kuş ve balık türleri vardır.

Antalya’da tatil planları yapıyorsanız Manavgat Nehri yakınındaki otellerin birinde konaklayabilirsiniz. Manavgat Nehri çevresinde oteller, pansiyonlar ve butik oteller bulabilirsiniz. İnternet üzerinden otelleri ve otel fiyatları araştırıp erken rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Aynı zamanda dünyanın en uzun yeraltı akarsularından biri olan nehir, zengin bir bitki çeşitliliğine de sahiptir. Doğanın en güzel parçalarının biri arasında olan Manavgat Nehri’nde yüzebilir ve kanonun keyfini çıkarabilirsiniz.

Manavgat Nehri otellerinin birinde konaklayarak istediğiniz an nehri ziyaret edebilme imkanına sahip olursunuz. Temiz ve berrak sularda kulaç atmanın tadını çıkarırken tabiatın en sakin ve en huzurlu hali sizleri dinlendirmek için yeterli olacak.

Tabii, tatiliniz sırasında şehrin diğer tarihi ve doğal güzelliklerini ziyaret etmeyi de sakın unutmayın. Manavgat Şelalesi, Oymapınar Gölü, Oluk Köprü, Aslanlı Mağarası ve Side Antik Kenti kolaylıkla gezebileceğiniz yerlerin sadece birkaçıdır.

 

Manavgat Nehri Yakınındaki Oteller

Manavgat Nehri yakınında 1 adet otel bulundu.

 
Duru Family Otel
  • Otel
  •  

Duru Family Otel ( 62 km )

Güzeloba mah.2248 sokak no 11 lara/Muratpasa/Antalya Antalya’nın en güzel plajlarından birine sahip olan Lara’da bulunan Duru Family Otel, ailece rahatça kalabileceğiniz,
  • %
  • 0 kullanıcı oy vermiş
  •  
Bu tesise son rezervasyon birkaç ay önce gerçekleştirildi.
Oda Fiyatı

En
uygun

64

.03 TL

Oda
 
Duru Family Otel64,0362098
 

Lokasyon ya da otel adı ile arama yap.

 
 
 
Yakınındaki Oteller