• Gökçedere Otelleri - Otel Fiyatları
  •  

Gökçedere Otelleri - Otel Fiyatları

Otelleri Göster >

Gökçedere

Uçsuz bucaksız yeşilin büyüsündeki Gökçedere, Yalova Termal’in merkezidir ve birçok termal tesis ile hizmet vermektedir. Her mevsim bambaşka güzellikler sunar fakat özellikle sonbahar ve kış aylarında sizi huzur karşılar. Gökçedere otelleri, doğal güzelliklerin arasında yer alır ve evinizdeki konforu aratmayacak şekilde hizmet sunar. Aile sıcaklığını hissetmek, leziz yemeklerle süslü sofralarda tatilinizi taçlandırmak ve güzel anılar biriktirmek istiyorsanız Gökçedere otelleri tüm misafirperverliği ile bekliyor sizleri.

Şehrin karmaşasından, sokaklardaki egzos kokusundan uzakta, baş döndürecek kadar temiz havanın, eşsiz doğanın içinde bir tatil geçirmek, şifalı sulara kendinizi bırakmak, gülümseyen insanların olduğunu görüp, hayata dair umutlanmak istiyorsanız, Gökçedere’nin güzellikleri içinde kaybolmayı deneyin.

Gökçedere’de Görülecek Yerler

Çınarcık: Gökçedere’ye geldiğinizde biraz da deniz havası almak istiyorsanız, Çınarcık 10 km mesafededir. Zeytin ve çınar ağaçlarının gölgesinde, usul usul esen rüzgarın serinlettiği, küçük ve şirin bir ilçedir Çınarcık. Burada hayat yavaş akar ve kimsenin bir yere yetişme telaşı yoktur. Sinirli insanlar yoktur. Gülümseyen insanlar vardır. Sokaklar egzost değil, çiçek kokar burada. Bu güzelliklere daha yakından şahit olmak istiyorsanız, tüm güzelliklerini önünüze sermeye hazır Çınarcık.>7p>

Armutlu Kaplıcaları: Gökçedere’de görülecek yerlerin başında, Yalova Termal ilçesindeki, şifalı suyuyla hayat veren Armutlu Kaplıcaları gelir. Antik çağlardan günümüze kadar gelen bu kaplıcalar, Therma, Pythia ve Pythion isimleri ile anılmıştır. Tertemiz havası, doğal güzellikleri ve şifalı sularıyla büyüler gidenleri. Sağlık açısından önemli kabul edilen kaplıcaların; romatizma, safra, kadın hastalıkları, cilt, bağırsak, kalp, damar hastalıklarına iyi geldiği bilinmektedir.

Sudüşen Şelalesi: Termal’in güzelliğine güzellik, rengine renk katan bir yerdir Sudüşen Şelalesi. Üvezpınar Köyü’ne 6 kilometre mesafede yer alır. Muhteşem doğası, şelalenin gürül gürül sesi, tertemiz havası ile harika bir gün geçirebilirsiniz göğe kadar uzanan ağaçların arasında. Yakınında geniş bir piknik alanı bulunan Sudüşen Şelalesi, özellikle hafta sonları bayram yeri gibi cıvıl cıvıldır. Gökçedere’ye geldiyseniz, bu eşsiz güzelliklerin arasında yürüyüş ve piknik yapmadan dönmeyin.

Gökçedere’de Yapmadan Gelme

Fotoğraf Turu: Hayallerinizden fırlayıp, gerçeğe dönüşmüş kadar eşsiz güzellikteki doğası ile büyüleyen Gökçedere’de fotoğraf turuna katılarak tatilinize renkli ve eğlenceli bir hale getirebilirsiniz. Saklı doğal güzellikleri, yeşilin binbir tonu ile kaplı ormanları, kır çiçekleri, şelaleler ve dipsiz gölleri ile görsel şölen tadındadır Gökçedere’nin güzellikleri. Gördüğünüzü, dokunabildiğiniz güzellikleri ölümsüzleştirmek için isterseniz bireysel olarak fotoğraf çekebilir, isterseniz de fotoğraf turlarına katılabilirsiniz.

Bisiklet Gezisi: Kır çiçekleriyle bezenmiş toprak yollarda, ağaçlar gölgelerken tüm güzellikleri bisikletle gezerken sonsuzluğa doğru ilerliyormuşsunuz hissine kapılırsınız. Evrenin sunduklarına bir kez daha şükredersiniz her pedal çevirdiğinizde. Gökçedere’nin güzelliklerine daha yakından dokunmak ve doğanın kucağında zaman geçirmek istiyorsanız, bisiklet gezisi güzel bir seçenek olabilir.

Gökçedere’de Yemeden Dönme

Gökçedere – Yalova mutfağı renkli ve zengin bir mutfak kültürüne sahiptir. En fazla et tüketilmesine rağmen, mısır ve mısır unu ile yapılan yemekler ve çeşitli sebze yemekleri ön plana çıkmaktadır.

Gökçedere yöresel yemekleri arasında; yaprak pidesi, pavli, paponi, çirbuli, silohto, lalanga, papara, karalahana yemeği ve çubuyiş gelir.

Yazıyı kısalt...

Gökçedere Otelleri

Gökçedere yakınında 1 adet otel bulundu.

 
Almira Otel Bursa
  • Otel
  •  

Almira Otel Bursa ( 44 km )

Ulubatlı Hasan Bulvarı No: 5 16200 Bursa / Türkiye Almira Otel Bursa, yeşil kent Bursa’nın merkezinde, tarihi yerlere, şehir hayatının merkezine ve ulaşım araçlarına
  • %85
  • 8 kullanıcı oy vermiş
  • 85 puan
  • "Çok Güzel" 
  •  
Bu tesise son rezervasyon birkaç ay önce gerçekleştirildi.
Kişi Başı

En
uygun

110

.00 TL

Oda-Kahvaltı
 
Almira Otel Bursa110,004441585
 

Lokasyon ya da otel adı ile arama yap.

 
 
 
Bölgede Son Rezervasyon